Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 48)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний камінь спессартин гранат 6.4 * 5.1мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в У...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Параїба Апатит 7.8*5.5мм огранювання овал: купити в Україні, ціна Код товару: Е15832 Розмір каменю: 7.8*5.5*3.6мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежності від освіт...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 7.8*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат преміум класу огранки октагон 7.3*4.4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15685 Розмір каменів: 7.3*4.4*3.4mm. Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 7.3*4.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь спессартин гранат 7*6мм овал купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Купити до...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Камень Дравит (оранжевый турмалин) -пара 4*5мм: цена, фото, купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин&nbs...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 8.8*6.5мм купити в Україні овал Артикул: Е14976 Розмір каміння: 8.4X 6.1Х3.0мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | золотистий |
| Розмір каменя: | 8.4*6.1м |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е15066 Розмір каміння: 6.3 X 6.3мм Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Ніг...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21900 Розмір каменю: 6*6*4.3мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бразилія Тве...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е1032 Вес:1.12Ct Размер:10 x 7 x 3.7 Mm. Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні овал Артикул: Е14925 Розмір каміння: 8.3X 6.2Х 3.2мм Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Мадагаскар Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.3*6.2мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) 6.5мм купити в Україні Код товара: Е15160 Размер камней: 6.5X6.5Х4.8мм Огранка: круг Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Прои...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Параїба Апатит 6.3*5.3мм огранювання овал: купити в Україні, ціна Код товару: Е15831 Розмір каменю: 6.3*5.3*4.2мм Колір: морської хвилі, змінюється в залежності від освітлення Огра...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 6.3*5.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цена указана за 1 камень. Код товара: Е14056 Размер камней: 10х7х4mm. Огранка: груша Цвет: желтый Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилія Твердость: 7 .....
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е140565 Розмір каміння: 10х7х4mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е140561 Розмір каміння: 10х7х4mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е140563 Розмір каміння: 10х7х4mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |









































