Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 70)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральні Вогняні Мексиканскі Опали купити в Україні Характеристика Код товара: Е21602 Розміри: 4.14 mmx2.7mm, 4.14x2.5mm Огранка: круг Колір: оранжевий мультиколор Поход...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | оранжевтй |
| Розмір каменя: | 4.14мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22029 Розмір каменя: 3.4*3.4*2.4мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14781 Розмір каменя: 4*4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.24Ct і розміром 3.8мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22032 Вага: 0.14Ct Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: рожево-фіол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |






























