Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 47)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Дорогоцінний камінь Аквамарин 5.8мм Код товара: Е18117 Размер камней: 8*6.1*3.8 мм Огранка: кушон (подушка) Чистота: VS2/SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилія Твердость: 7...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Характеристика: Код товару: Е17192 Розмір каменя: 5.8*4мм, 5.9*4мм Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.8*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1054 Вес:1.24Ct Размер:9.80 x 6.70 x 3.80 MM Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.8*6.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Параїба Апатит 6.7*5.6мм огранювання овал: купити в Україні, ціна Код товару: Е15784 Розмір каменю: 6.7*5.6*4.8мм Колір: морської хвилі, змінюється в зале...
| Камінь: | параїба, апатит |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 6.7*5.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е14599 Розмір каменів: 6.2Х4.8Х3.7 мм Огранювання: Октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар Твердість: 7.5 Гессонит гранат (гроссуляр гранат, хессоніт гранат) ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.2*4.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

А Ви знали, що Сфен називають каменем "вечірньої зорі" через його здатність розкривати свою неперевершену гру багатомільйонними відтінками саме при вечірньому освітленні. Достатньо направити н...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | золотисто-зелений |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е140562 Розмір каміння: 10х7х4.5mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5.9мм октагон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15903 Розмір каміння: 5.9X5.8Х4.3мм Огранювання: октагон Чистота: VS1 Обр...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 6мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.1*4.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень Аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аквамарин&nb...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений поліхромний турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е18010 Розмір каміння: 7.5X 4.97Х 3.68мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.9*5.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21390 Розмір каменя: 5.04*2.96мм, 5.06*3.23 Колір: світо-блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 Сертифікат в комплекті &nbs...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е17190 Розмір каменя: 6.1*4.1мм, 6.05*4.1мм Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е17253 Розмір каменя: 6*4мм Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь коричневий циркон 7*5мм огранювання овал: ціна, купити в Україні. Імперіал циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Коричневий циркон - &...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е133017 Размер камней: 8.5X 6.5Х3.8мм Огранка: овал Чистота: I Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.5мм |
| Форма огранювання: | овал |








































