Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 52)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 8*6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 6мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральні зелені турмаліни пара купити в Україні Артикул: Е17174 Розмір каміння: 6.21*3.43*2.55мм, 5.67*3.32*2.27мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*3.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е130060 Размер камней: 7.0Х5.0Х3.7мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 Разновиднос...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рожево-фіолетова Шпінель кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е21786 Розмір каменів: 6.2*4.4*3.3мм Огранювання: подушка кушон (асиметричний) Чистота: VS, є невелик...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | бордовий, фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 6.2*4.4мм |
| Форма огранювання: | кушон |

Натуральні помаранчеві сапфіри купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21349 Вага: 0.7Ct Розмір каменя: 5.7*3mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | червоний, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5.7*3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Пара синіх волошкових сапфірів 4мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21943 Розмір каменя: 4*4*2.5мм, 3.93*3.93*2.3мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: SI1/2 Heated Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Код товара: Е102761 Вес:0.7Ct Размер: 7 X 6.5 X 3.0mm Огранка: овал (кабошон) Цвет: как на фото Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овалї |

Характеристика: Код товару: Е21499 Розмір каменя: 6*4*2.8мм. Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара синіх волошкових сапфірів 4мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21372 Розмір каменя: 4.1*4.1*2.6мм, 4*4*2.4мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: SI1/2 Heated Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Натуральний камінь сердолік пара діаметром 5мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки круг, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Ук...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь коричневий циркон пара 5*3мм огранювання принцеса: ціна, купити в Україні. Імперіал циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Коричневий ц...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 5.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний рожевий Топаз 6.8*5мм овал Код товару: Е21496 Розмір каменя: 6.8*5*3мм Колір: рожевий Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.8*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17265 Розмір каміння: 6.11X4.8Х3.23мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 6.1*4.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |









































