Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 49)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21989 Розмір каменю: 5.97*5.97*4мм Колір: світлий золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бр...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13122 Размер камней: 6Х4 mm. Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Индия Твердость: 7 .....
| Камінь: | силлиманит |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат овальної огранки 6.8 * 5.8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14616 Розмір каменів: 6.8Х5.8Х3.7mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мада...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 6.8*5.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е133021 Размер камней: 7.2X 5.4Х3.8мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 5.5 .....
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовый |

Дорогоцінний камінь червоний турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14586 Розмір каміння: 7.2X5.8Х3.5мм Огранювання: овал Чистота: VS2 (невеликі мікротріщинки, що виходять на поверхню) О...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.2*5.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14999 Розмір каміння: 6.7X5.1Х4.3мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.7*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь поліхромний турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е21770 Розмір: 10X4мм Огранка: багет Чистота: VS (ніяких тріщин, сколів немає. Поверхня кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 10*4мм |
| Форма огранювання: | багет |

Морганіт - родич аквамарину чи смарагда, з сім'ї бериллів, з характерним рожевим відтінком. В камені присутні внутрішні нерівності, включення газоподібного, флюїдного характеру, а також рідин. Це тільки підкреслює пр...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е10801 Вес:1.06Ct Размер: 8.2×6.2x4MM Огранка: груша Чистота: VS Происхождение: Индия .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.0мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь Сфен (інша назва титаніт) - мінерал зеленого кольору, з характерним золотистим відтінком. Сфен став нещодавно використовуватися в ювелірній справі. Це досить рідкісний і цінний камінь. Прикраси з ...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | зелений, салатовий |
| Розмір каменя: | 7.2*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синій сапфір 6мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21732 Вага: 1.05ct Розмір каменя: 6*6*3.36мм. Огранка: круг Колір: чорний (з легкими син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Код товару: Е140564 Розмір каміння: 10х7х4.2mm. Ограновування: груша Колір: як на фото Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловий кварц |
| Колір каменя: | жовтий, білий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е21022 Розмір каменів: 8X6мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ексклюзивний камінь! Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14981 Розмір каміння: 7.5X5.4мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 7.5*5.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні Артикул: Е14721 Розмір каміння: 5.6 X 4.9Х4.0мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Тверд...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.6*4.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь блакитно-зелений турмалін октагон купити в Україні Код товару: Е15586 Розмір каменів: 11.3Х3.2мм Огранювання: без огранки Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 11*3мм |
| Форма огранювання: | октагон |









































