Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 50)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний родоліт гранат преміум класу овальної огранки 7.1 * 4.9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14617 Розмір каменів: 7.1Х4.9Х3.2mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 7.1*4.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21885 Розмір каменю: 6*6*3.5мм Колір: світлий золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бразил...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 6.2мм купити в Україні круг Артикул: Е14977 Розмір каміння: 6.2X 6.2Х4.0мм Огранювання: круг Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Н...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | золотистий |
| Розмір каменя: | 6.2м |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е130058 Размер камней: 8.2Х6.0Х3.9мм Огранка: груша Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.0мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овалї |

Синьо-зелений турмалін без огранки купити недорого Код товару: Е21396 Розмір:12.6X2.6Х2.6мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження :Нігерія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12.6*2.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний зелений турмалін купити в Україні Код товара: Е15023 Размер камней: 7.3X5.4мм Огранка: груша Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,5 &...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.3*5.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Код товару: Е15835 Розмір каменя:6.6 X 4.2мм Огранка: багет Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Ніге...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6.6*4.2мм |
| Форма огранювання: | багет |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 8.2*6.1мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин в форме капли, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*6 |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний родоліт гранат огранки круг 6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21753 Розмір каменів: 5.95*3.5мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твер...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 6мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Код товара: Е130062 Размер камней: 8.7Х5.8Х3.4мм Огранка: груша Чистота: I Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 Разновидность берилла голубовато-зеленых оттенков называется ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8.5*6.0мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е133019 Размер камней: 6.8X 5.1Х3.5мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 5.5 .....
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовый |

Характеристика Код товару: Е21191 Розмір каменя: 7.9Х5.7Х3mm. Огранка: овал Колір: світло-блакитний Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 &nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 11.3*7.6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*6мм |
| Форма огранювання: | груша |








































