Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 44)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) серце 8мм купити в Україні Код товару: Е15593 Розмір каменів: 8Х 8 Х6.8мм Огранювання: серце Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний камінь Сфен (інша назва титаніт) - мінерал зеленого кольору, з характерним золотистим відтінком. Сфен став нещодавно використовуватися в ювелірній справі. Це досить рідкісний і цінний камінь. Прикраси з ...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | салатовий |
| Розмір каменя: | 8.5*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 7мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральный камень Кианит купить в Украине. Купить натуральный кианит в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень кианит огранки овал, не пережива...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родолит гранат без огранки 7.3*6.1мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21979 Розмір каменів: 7.3*6.1*4.6mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 7.3*6.1мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11*5.5мм для талісману або лікування купити в Україні. Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості Хара...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 19*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е12714 Вес: 1.53Ct Размер : 10X 7 X 4.5 mm. Огранка: груша Цвет: GOLDEN Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральні Лондон Топаз 6*4мм октагон пара Код товару: Е22059 Розмір каменя: 6*4.1*2.6мм, 6*4*3мм Колір: блакитний Огранування: октагон Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 ....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.4*6.2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь спессартин Фанта гранат 8*6.5мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Укра...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 8*6.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь натуральний поліхромний Турмалін 7.4*6.7мм купити в Україні Код товара: Е21747 Вага: 1.4ct Размер камней: 7.4X6.7Х4.0мм Огранка: овал Чистота: VVS/VS Обработка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий, помаранчевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 7.4*6.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15606 Розмір каміння: 7.88X 5.13Х 3.83мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.9*5.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний Лондон топаз 7мм (серце) - Відео Код товару: Е21748 Розмір: 7*7*4mm. Огранювання: серце Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження : Бразилія Твердість: 8 С...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин в форме капли, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*6 |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е133016 Размер камней: 8.1X 5.7Х3.4мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Непал Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 7мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |









































