Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 43)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний родолит гранат без огранки 10.4*5.9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21928 Розмір каменів: 10.4Х5.9Х3.3mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому св...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 10.4*5.9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральный камень Кианит купить в Украине. Купить натуральный кианит в Украине: цена, фото, каталог камней Не знаете где купить натуральный камень кианит огранки овал, не пережива...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 6*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е14611 Розмір каміння: 12.8 X 3.9Х3.1мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Н...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь спессартин гранат 7*5.5мм овал купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Ку...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7*5.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15557 Розмір каміння: 7.4X 5.6Х3.6мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.4*5.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Пара сфенів на сережки 5.5мм: ціна, купити в Україні Сфен - універсальний камінь і підходить всім Знакам Зодіаку. В першу чергу камінь титаніт вважається талісманом бізнесменів. Він допомагає в організаторських...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Кіаніт Октагон купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь кіаніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь кіаніт в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 7.5*5.5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральна Бірюза (не пресована) 8мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині Topge...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.2*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17254 Розмір каменів: 9.7х4.7 х4.7мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.7*4.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Код товару: Е17146 Розмір каменів: 7Х5мм Огранювання: груша Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е15030 Розмір каменя: 6.78мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.8*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Морганіт - родич аквамарину чи смарагда, з сім'ї бериллів, з характерним рожевим відтінком. В камені присутні внутрішні нерівності, включення газоподібного, флюїдного характеру, а також рідин. Це тільки підкреслює пр...
| Камінь: | морганіт |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14225 Размер камней: 9.5x 7.3x 3.90 MM Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7.5 ГРАНДИДЬЕРИТ - Редкий ценный минерал с ...
| Камінь: | грандидьерит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7.3*9.5мм |
| Форма огранювання: | груша |









































