Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 46)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Рожевий турмалін (рубеліт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21004 Розмір каменів: 8.3х4.6х4.5мм Огранювання: без огранки Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 8.3*4.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Купити дорогоцінний камінь Ефіопський опал в Україні Натуральний молочний райдужний опал огранювання кабошон. Код товару: Е14600 Розмір каменів: 8.0X 4.0мм Огранювання: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обр...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.0мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8*5.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Код товару: Е15983 Розмір каменя: 5.7X5.63Х4.65мм Огранка: принцеса Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Пара сфенів на сережки 5мм: ціна, купити в Україні Сфен - універсальний камінь і підходить всім Знакам Зодіаку. В першу чергу камінь титаніт вважається талісманом бізнесменів. Він допомагає в організаторських з...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний спессартін гранат огранки груша 9.2 * 6.4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15439 Розмір каменів: 9.2Х6.4Х3.0mm. Огранювання: груша Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.2*6.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14609 Розмір каміння: 9.0X6.9Х2.8мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 9.0*7.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь жовтий турмалін (тсилаізит) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14958 Розмір каміння: 8.5X6.6Х3.4мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.5*6.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) маркіз пара купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний не грітий Танзаніт 6.7мм без огранки купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка овал купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристик...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 6.7*6.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13*4мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15560 Розмір каменя: 7.1*5мм Колір: блакитний Огранування: смарагдова Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Код товара: Е102763 Вес:1.28Ct Размер: 12 X 6 X 3.7mm Огранка: кабошон маркиз Цвет: как на фото Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е14766 Размер камней: 15.2X3.8Х2.1мм Огранка: багет ножиці Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхожд...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15.2*3.8мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний Танзаніт 8*6мм овал купити в Україні. Натуральний танзаніт огранка овал купити в Києві, Львові, О...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 6.5мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |









































