Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 45)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Дорогоцінний камінь Аквамарин овал 8.1*6.2мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.1*6.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень Сфалерит с сертификатом купить в Украине Код товара: Е133013 Размер камней:8.3 X 5.7Х3.5мм Огранка: овал Чистота: SEMI-TRANSPARENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Испания...
| Камінь: | сфалерит |
| Колір каменя: | коричневый |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 8.8*6.5мм купити в Україні овал Артикул: Е149701 Розмір каміння: 8.8X 6.5Х3.4мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8.8*6.5м |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7мм квадрат купити в Україні. Купити натуральний аквамарин квадратної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 6.5мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний камінь спессартин гранат 5мм (пара) купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13156 Размер камней: 8.12Х5.77Х3ю8 mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Индия Твердость: 7 .....
| Камінь: | силлиманит |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е22...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9.3*6.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15942 Розмір каміння: 6X 5.3Х4.5мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*5.3мм |
| Форма огранювання: | кушон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.8*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.8*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) маркіз пара купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний камінь вогняний спессартин гранат 6.48 * 5.7мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь грана...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий, червоний |
| Розмір каменя: | 6.8*5.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е15561 Розмір каменя: 7*5мм Колір: блакитний Огранування: смарагдова Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Характеристика: Код товару: Е17191 Розмір каменя: 6.2*4.1мм, 6.25*4.1мм Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е12800 Размер камней: 6.5X 4.9Х3.7мм Огранка: октагон Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Шри-Ланка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Форма огранювання: | октагон |

Рожевий кунцит (сподумен) купити в Україні Код товару: Е21777 Вага: 1.355 карат Розмір каменів: 6X6.2Х4.38мм Огранювання: ашер Колір: ніжно-рожевий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | кунцит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | ашер |
| Країна: | Афганістан |








































