Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 53)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Синьо-чорний натуральний сапфір 5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21953 Вага: 0.76Ct Розмір каменя: 5*5*3.5мм. Огранка: круг Колір: темно-си...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, чорний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Таїланд |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.7*5.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овалї |

Platinum pink Шпінель овал купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е21695 Розмір каменів: 6.1*5.2*2.86мм Огранювання: овальне Чистота: SI (невеликі природні включення) Колір: Pl...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 5.8мм Код товара: Е18117 Размер камней: 5.8 мм Огранка: кругла Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилія Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е14748 Розмір каменя: 6*4.2*3.1mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Чантабурі (Таїланд) ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Лондон Топаз 6*4мм октагон Код товару: Е21488 Розмір каменя: 6*4*2.8мм Колір: блакитний Огранування: октагон Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Купити дорогоцінний камінь Ефіопський опал 8* 6мм овал в Україні Натуральний райдужний опал огранювання овал з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е15577 Розмір каменя: 8X 6Х 4мм Огран...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ціна вказана за 1шт Характеристика: Код товару: Е18104 Розмір: 3.96-4.0mm. Колір: синьо-блакитний Огранка: кругла Чистота: VS2-SI1 (невеликі видимі включення і лінії росту) Обработка: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, ,блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е14603 Розмір каменів: 6.5 * 4 * 2.5mm. Огранювання: багет Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мадагаскар Твердість: 7.0 .....
| Камінь: | корнерупін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5*4мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний Синій сапфір 5.6*4.5мм огранка октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21286 Розмір каменя: 5.6*4.5*2.8мм. Огранка: октагон Колір: синій Чистота: VS2 Hea...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.6*4.5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Лондон топаз 5мм кушон: ціна, фото, купити Україна, Київ Характеристика Код товару: Е21639 Розмір: 5.1Х5.1Х3.3mm. Огранка: кушон (подушка) ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон, квадрат |

Натуральний поліхромний зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17128 Розмір каміння: 6.1*4.85*3.73мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Ні...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, зелений |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Нігерія |

Код товару: Е21806 Розмір каміння: 7.1*5*3мм Огранування: груша Колір: зеленый Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Урал Твердість: 6.0 .....
| Камінь: | хромдіопсид |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е21772 Розмір каміння: 7.79 X 4.39Х2.41мм Огранювання: октагон Колір: блакитний з морським відтінком Чистота: VS ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 7.8*4.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Синій сапфір Огранка груша 6.5*4.7мм Характеристика: Код товару: Е17118 Розмір каменя: 6.5*4.7*3.1мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітленні) Чист...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.5*4.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний Лондон топаз 5мм кушон: ціна, фото, купити Україна, Київ Характеристика Код товару: Е21640 Розмір: 5.08Х5.08Х3.5mm. Огранка: кушон (подушка) трохи не симетрични...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушон |









































