Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 51)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.93Ct і розміром 7.2 * 5.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня м...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.1*5.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17223 Розмір каміння: 6.7X5.65Х3.82мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.7*5.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат преміум класу огранки маркіз 9.6* 4.6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14941 Розмір каменів: 9.6Х4.6Х2.4mm. Огранювання: маркіз Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 9.6*4.6мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний імперіал топаз 6мм (круг) купити в Україні Код товару: Е21833 Розмір каменю: 6*6*3.5мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: Бразилія Тве...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21550 Розмір: 5X4.75Х3.8мм Огранка: багет (майже квадрат) Чистота: VVS Обробка: U...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5*4.75мм |
| Форма огранювання: | квадрат, багет |

Синьо-чорний натуральний сапфір 5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22056 Вага: 0.8Ct Розмір каменя: 5*4.98*3.8мм. Огранка: круг Колір: темно-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, чорний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Таїланд |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15974 Розмір каменя: 5.4*3.2мм. Огранка: круг Колір: с...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Рожевий турмалін (рубеліт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21947 Розмір каменів: 11.5х3х3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS/VS1 Обробка: UNHEATED Походження каменів: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 11.5*3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь коричневий турмалін 7*5.7мм купити в Україні овал Артикул: Е18090 Розмір каміння: 7X 5.7Х3.3мм Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7*5.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика Код товару: Е21875 Розмір каменя: 7.2Х5.3Х3.3mm. Огранка: овал Колір: світлий зелено-блакитний Чистота: VS1/2 Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 &n...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат малиновий з уходом в чорний 7 * 5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22053 Розмір каменів: 7Х5Х3.1mm. Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий мексиканський Опал 8*6мм купити в Україні Купити дорогоцінний камінь жовтий Опал в Києві Характеристика Код товару: Е21359 Розмір каменю: 8*6*3.5мм Огранювання: овал кабошон...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Синьо-чорний натуральний сапфір 5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21353 Вага: 0.87Ct Розмір каменя: 5*5*3.78мм. Огранка: круг Колір: темно-с...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, чорний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Таїланд |

Натуральний камінь Сфен (інша назва титаніт) - мінерал зеленого кольору, з характерним золотистим відтінком. Сфен став нещодавно використовуватися в ювелірній справі. Це досить рідкісний і цінний камінь. Прикраси з ...
| Камінь: | сфен |
| Колір каменя: | золотисто-зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный Желтый Мексиканский Опал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень желтый опал овальной огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |









































