Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 21)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.4*7.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15986 Розмір каменів: 8.6*6.8мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.6*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика Ціна вказана за 1шт Код товару: Е17149 Розмір каменів: 6*4мм Огранювання: овал Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мозамбік ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат 4.5мм купити в Україні Код товару: Е15191 Розмір каменя: 4.5X4.5Х4mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15239 Розмір каменю: 5*3*2мм Колір фіолетовий Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е12752 Размер камней: 3X2.3 - 3 X 1.3mm. Огранка: круглая Цвет: желтый Чистота: VS-SI (наличие небольших природных микровключений, которые на фото не передать) Обработка: HEATED Происхожден...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний рожевий турмалін (рубелліт) 3.3мм купити в Україні ' Код товару: Е21991 Розмір 3.3*3.3*1.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерия Тверді...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3.63мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний ніжно рожевий сапфір 2.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Ціна за 1шт Код товару: Е15739 Розмір каменя: 2.8-2.87мм Огранка: круг Колір: як ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Драгоценный камень шпинель купить в Украине. Не знаете где купить мелкие черные камни для ювелирных изделий, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень шпинель чер...
| Камінь: | шпинель |
| Колір каменя: | черный |
| Розмір каменя: | 1.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |


































