Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 13)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 28.5*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13180 Размер камней: 10*10*6.7mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 8 .....
| Камінь: | мистик кварц |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний лабрадорит круг 10мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний ...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е130049 Размер камней: 11.6X 10.0Х6.1мм Огранка: овал fancy Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 3.2Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10.2*8.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21962 Вага: 3.1 Карати Розмір: 10.3х8.1х4.7мм Огранка: овал кабошон (трохи не рівний знизу, через це ціна знижена) Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Т...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21688 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 29.2Ct ☑️Розмір: 38.7*15.4*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: жеода ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 38.7*15.4мм |
| Форма огранювання: | жеода |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*18мм |
| Форма огранювання: | квадрат, кабошон |

Код товару: Е21474 Вага: 27.7Ct Розмір: 25.7*16*13мм Огранка: немає Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 26*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 17*17мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

☑️Артикул: е21685 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 25.8Ct ☑️Розмір: 26*20*5.8мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Код товара: Е21300 Размер камней: 29.5Х21Х5ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Прои...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 29*13мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Камінь просверлен - готовий кулон Код товара: Е21299 Размер камней: 30Х15Х7ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent О...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 30*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика Код товара: Е21641 Розмір: 30Х18Х5.5mm. Огранка: кабошон Колір: коричневий Чистота: Opaque Оброба: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems Вы и...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 30*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика Код товара: Е17233 Размер камней: 29.3Х19.3Х5.2mm. Огранка: кабошон Цвет: серый Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7.5 В интернет магазине ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 29*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |




















.jpg)




















