Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 16)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральный лазурит (ляпис лазурь) кабошон Код товара: Е143830 Размер камня: 19.2*14.6мм Цвет: как на фото Огранка: кабошон Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость:...
| Камінь: | лазурит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 19*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Камінь: | сардонікс |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21682 Розмір каменя: 25.5х13х4.5mm Огранка: овал кабошон Колір: зелений мультиколор Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 25*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон груша: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит Спектроліт 20*14мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит Спектроліт овал з огранкою, не переживайте, Ми Вам допоможем...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, мкльтиколор |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний лабрадорит 16*12мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, жовтий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит 16*12мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

☑️Артикул: е22036 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 11.2Ct ☑️Розмір: 29.8*9.6*4.5мм ☑️Колір: коричневий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, чорний |
| Розмір каменя: | 29*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21687 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 11.1Ct ☑️Розмір: 29*10*4.3мм ☑️Колір: коричневий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 29*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кабошон груша: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19.5*12.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний родолит гранат без огранки 8.2*8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22020 Розмір каменів: 8.2Х8Х3.5mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) Обр...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 8.2*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний піроп гранат без огранки 7*6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22040 Розмір каменів: 7Х6Х3.7mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) Обробка: ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 7*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Код товару: Е15208 Розмір каменів: 7.1Х5мм Огранювання: груша Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африки Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний онікс пара купить в Украине Код товара: Е21198 Размер камней: 5.2X5.2X3.2mm. Огранка: круг Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин пара купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15695 Розмір каменів: 6мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика Код товару: Е15209 Розмір каменів: 7Х5мм Огранювання: груша Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африки Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |









































