Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 19)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний зелений турмалін (верделіт) з райдужною серединкою (див.відео) 4.2мм купити в Україні Код товара: Е17015 Размер камней: 4.2мм Огранка: круг Чис...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь сердолік діаметром 5мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Укра...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 4.3мм кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний Арбузний Турмалін кабошон 4мм Код товару: Е21049 Розмір каменя: 4*4*2mm. Огранка: кабошон Колір: сіро-рожево-зелений Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердість: 7.5 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | сірий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральні рожеві турмаліни пара (рубеліт) 3.6мм купити в Україні Код товару: Е22103 Розмір: 3.6"3.6*2.1мм Вага: 0.35Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь гранат пара 3мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магаз...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Код товара: Е13175 Размер камней: 4*4*2.5mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний родоліт гранат Малаві 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21618 Розмір каменів: 4Х4Х2.7mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7.0 ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 2.9-2.95мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е152181 Розмір каменя: 2.9-2.95mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий турмалін (дравіт) 3.6мм купити в Україні ' Код товара: Е21821 Розмір: 3.6*3.6*2.4мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний рожевий турмалін (рубеліт) 4мм купити в Україні Код товару: Е22102 Розмір: 4*4*2.9мм Вага: 0.29Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Тверд...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22131 0.28Ct Розмір каменя: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Зелений турмалін (верделіт) багет 5.1*2.7мм купити в Україні Код товару: Е17141 Розмір каменів: 5.1х2.7мм Огранювання: багет Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Ні...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.1*2.7мм |
| Форма огранювання: | багет |

Дорогоцінний камінь гранат 3.25мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21888 Розмір каменів: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 3.8мм купити в Україні Код товара: Е17045 Размер камней: 3.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ниге...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































