Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 20)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22081 Розмір каменів: 5Х3Х1.9mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний малиновий гранат Малаві 3.5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21630 Розмір каменів: 3.5Х3.5Х2mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Жовто-Зелений поліхромний турмалін (верделіт) багет 4.9*3.3мм купити в Україні Код товару: Е22054 Розмір каменів: 4.9*3.3*1.7мм Огранювання: багет Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | багет |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Цена указана за 1шт Код товара: Е14338 Размер камней: 5.1 X 3.1 X 2.2 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.1*3.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь бірюза 4мм (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм зі знижкою в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21925 Размір каменя: 3*3*2.25мм Огранування: кругле Дефект ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий турмалін (дравіт) 3.64мм купити в Україні ' Код товара: Е21822 Размер камней: 3.64*3.64*1.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовто-зелений турмалін (верделіт) 3.4мм купити в Україні Код товара: Е22046 Розмір: 3.4*3.4*1.95мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження Нігерія Тве...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Синій сапфір 2.7-2.8мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15217 Розмір каменя: 2.7-2.8mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 3.25мм купити в Україні Код товара: Е21458 Розмір: 3.25*3.25*1.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження Нігерія Твердос...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.89мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Код товару: Е21780 Вага: 5.3Ct Розмір: 13*13*4.6мм Огранка: немає Походження: Індія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний родохрозит 20 * 19мм купити в Україні: вартість, фото Родохрозит - камінь, що принесе кохання, романтику, гармонію. Родохрозит - талісман сімейного щастя. Код товару: Е15137 Розмір каме...
| Камінь: | родохрозит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 20*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15691 Розмір каменів: 9.2*9.2*5.4мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |








































