Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 18)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний цитрин пара купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15741 Розмір каменів: 6мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка:...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) маркіз купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазині Top...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) маркіз купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазині Top...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний камінь сердолік діаметром 5мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолік в Укра...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь Зелений топаз купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелений Rainfores...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.15*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь бірюза 6*4мм (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет мага...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13113 Размер камней: 4.5 mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4.5мм |

Натуральний родоліт гранат 4.5мм купити в Україні Код товару: Е22082 0.57Ct Розмір каменя: 4.5X4.5Х3.5mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 4.8мм кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла, кушон |

Натуральний гранат Малаві 5*3мм пара : ціна, купити в Україні Код товару: Е22130 Вага: 0.53ct Розмір каменів: 5Х3Х2mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африк...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 4.5мм купити в Україні Код товара: Е17046 Размер камней: 4.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е21832 Розмір каменю: 6*4*2.58мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е40031 Размер камней: 5 X 5Х3.7 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е22044 0.49Ct Размер камней: 5.7*4*2.7мм Огранка: овал Чистота: VS2 Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.7*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е17032 Розмір каменя: 5.8*4.2*2.6mm. Огранка: кабошон Колір: як на фото Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердість: 7.5 .....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рожевийТурмалін кабошон 4.3мм Код товару: Е21418 Розмір каменя: 4.3*4.3*2mm. Огранка: кабошон Колір: рожевий Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твердість: 7.5 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































