Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 17)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21674 Розмір каменів: 9*7*4.1мм Огранювання: овал Колір жовтий поліхромний Чистота: VS Обр...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний піроп гранат овальної огранки 8 * 6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21712 Розмір каменів: 7.98Х6Х3.16mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мадаг...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика Код товару: Е21523 Розмір каміння: 6*6*3.9мм Вага: 1.25 Карат Огранка: квадрат (принцесса) Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6 ...
| Камінь: | перидот, хризоліт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Характеристика Код товару: Е21493 Розмір каміння: 6*6*3.8мм Вага: 1.15 Карат Огранка: квадрат (принцесса) Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6 ...
| Камінь: | перидот, хризоліт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральні родоліт гранати 4.5мм купити в Україні Код товару: Е22083 1.06Ct Розмір каменя: 4.6*4.6*3.3мм, 4.55X4.55Х3mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VS Обробка: U...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Зелений агат овал : ціна, фото, каталог Код товару: Е21066 Розмір: 7.9*5.87х3.84мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обробкп: UNHEATED Походження: Ботсвана Твердість: 7 ....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1248 Размер камней: 6,9 X 5.7 X 4.0 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: оранж Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |

Натуральний цитрин 8*6мм овал купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21814 Розмір: 7.92*6мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21707 Вага: 0.97ct Розмір каменя: 6.1*6.1*3.3мм Колір: блакитний Огранування: круг Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 За бажанням покупця можна замовити ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е21180 Вага: 0.94 Карат Розмір: 6.1х6.1х3.4мм Огранка: круг кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин 7*5мм овал купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21613 Розмір каменів: 7.25*5.1*4мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNH...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний онікс купить в Украине Код товара: Е21217 Размер камней: 5.2X5.2X3.1mm. Огранка: круг Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7.5 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за пару Код товару: Е21891 Розмір каменю: 5.2*4*2.8мм, 5.17*4*2.8ми Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Альмандін гранат овальної огранки 7*5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21701 Вага: 0.79Ct Розмір каменів: 7Х5Х2.7mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21302 0.78Ct Розмір каменю: 6.3*6.3*3.6мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS (невеликий дефект з тильного боку каменя - див.фото) Обробка: UNHEATED Походження: Болівія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин 7*5мм овал купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21736 Розмір: 7*5*3.45мм Огранювання: овал Колір жовтий Чистота: VS Невелика щербинка...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |









































