Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 12)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е22165 Вага: 5Ct Розмір: 17*13*3мм Огранка: немає Походження: Індія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 17*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21355 Розмір: 31 x 24x 11MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 31*24мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21354 Розмір: 22 x 21 x 18 MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 22*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21356 Розмір: 30x 19x 14MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 30*19мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний тигрове око овал кабошон 14*10мм купити в Україні Код товару: Е21809 Розмір каменів: 14*10* 4.6mm. Огранювання: овал кабошон Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження: ...
| Камінь: | тигрове око |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит круг 10мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.7Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 14.7*9.2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е40024 Размер камней: 12.2 X 11.0 X 6.6 mm. Огранка: подушка (чеканка) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21312 Розмір каміння: 29.6X5Х4мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 29.6*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.15Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21053 Вага: 3 Карати Розмір: 10х8х5мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Характеристика Код товара: Е22170 39Ct Розмір: 33*23.2*6.8mm. Огранка: кабошон Колір: білий/беж Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems В...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 33*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21422 Розмір: 26.5x 22x 8.6MМ. Огранка: без огранки Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 26.5*22мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15668 Розмір каменів: 35Х15мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість к...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 35*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е15669 Розмір каменів: 35Х15мм Огранювання: кабошон Колір: білий Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7.5 В інтернет магазині Topgems Ви маєте можливість к...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 35*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |








































