Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 11)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний родоліт гранат овальної огранки 6* 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е17087 Розмір каменів: 5.8Х3.8Х2.5mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаска...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 5.8*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний родоліт гранат 4.4мм купити в Україні Код товару: Е15191 Розмір каменя: 4.4X4.4Х3.9mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купити спессартин гранат 4мм 3шт купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный хризолит (перидот) маркиз купить в Украине. Не знаете где купить зеленые камни для ювелирных изделий, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень х...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6*3мм |
| Форма огранювання: | маркиз |

Драгоценный камень гранат (пироп) груша купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 3*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Бажаєте купити гарантовано натуральний синій Сапфир? Ми допоможемо Вам! Наша ювелірна компанія TOPGEMS 100% гарантує природнє походження сапфі...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 1.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт: Код товара: Е15882 Размер камней: 5.97-6.0 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.0мм |

Натуральний онікс купить в Украине Ціна вказана за 1шт Код товара: Е21363 Размер камней: 5.3X5.3X3.1mm. Огранка: круг Цвет: как на фото Чистота: opaque Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 5.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный цитрин (огранка маркиз) купить в Украине Код товара: Е14284 Размер камней: 8х4х2.3 - 8х4Х3 mm. Огранка: маркиз Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразили...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркиз |

Цена за 1шт Код товару: Е14896 Розмір каменя: 8*4мм Колір: блакитний Огранування: маркіз Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральні блакитні циркони 3.1мм огранювання круг: ціна, купити в Україні. Блакитний циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Блакитний циркон - "моло...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21901 Розмір каменя: 2*2*1.3 Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Кашмір, Індія Т...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е15951 Размер камней: 2.4мм Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е17178 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 24.7*12*6.7мм Форма огранки: без огранки Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 24.7*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е17177 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 22.4*10.7*6мм Форма огранки: без огранки Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 22.4*10.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |








































