Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 15)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний піроп гранат без огранки 9.8*5.7мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21468 Розмір каменя: 9.8Х5.7Х3.5mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому світл...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.8*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15692 Розмір каменів: 8.9*8.9*4.9мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е21578 Вага: 2.1Карат Розмір: 6.2*6.2*3.7мм Огранка: круг кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Гарна інвестиція та надзвичайний екземпляр до колекції! Код товару: Е21438 Розмір каменя: 8.8*7*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 За б...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: е1244 Размер камней: 7,8 X 6.7 X 4.5 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: оранжевый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товару: Е21179 Вага: 1 Карат Розмір: 6х6х3.6мм Огранка: круг кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Зелений агат овал : ціна, фото, каталог Код товару: Е21065 Розмір: 7.99*5.85х3.1мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обробкп: UNHEATED Походження: Ботсвана Твердість: 7 ....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат пара 5*4мм овал купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити натуральний флюорит: ціна, фото Код товару: Е21729 Розмір каменя: 25х12.5х6.7мм Огранка: овал з чеканкою Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія .....
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 25*12.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22.5*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жовтий Агат без огранки Жовтий агат — це талісман, який вважається потужним оберегом, що захищає від негативної енергії, заздрості та злих людей. Він є каменем ментального здоров'я, спокою та самореалі...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 19*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20.6*15.8мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Код товару: Е21854 Вага: 13.6Ct Розмір: 24*14*4.8мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 24*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Камінь: | сардонікс |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































