Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 14)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

☑️Артикул: е21637 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22Ct ☑️Розмір: 26.8*18.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 27*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Сердоліковий Агат без огранки 22Ct Сердоліковий агат — це талісман, який вважається потужним оберегом, що захищає від негативної енергії, пристріту та злих намірів. Він також сприяє гармонії, спокою та рівновазі...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | оранжевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 22*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21779 Вага: 22.95Ct Розмір: 23.5*19*6мм Огранка: немає Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 23.5*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21771 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22.6Ct ☑️Розмір: 25.7*19.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Код товара: Е213011 Размер камней: 28.8Х16.6Х6ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED П...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 29*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22*14.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 18.7*16.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний родохрозит 26*20мм купити в Україні: вартість, фото Родохрозит - камінь, що приносить кохання, романтику, гармонію. Родохрозит - талісман сімейного щастя. Код товару: Е15140 Розмір...
| Камінь: | родохрозит |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21450 Вага: 21.5Ct Розмір: 30*15мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма, унакіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 19.7*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21977 Вага: 2.85Карати Розмір: 10.1х8.1х4.4мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15699 Розмір каменів: 9.04*9.04*5.2мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е21961 Вага: 2.6 Карати Розмір: 9.9х7.8х4.4мм Огранка: овал кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мозамбік Твердість: 7 .....
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний родолит гранат без огранки 11*5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21589 Розмір каменів: 11Х5Х5.5mm. Огранювання: немає Чистота: VS2 (фото зроблено при яскравому світлі) Оброб...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 11*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 2.4Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10.4*7.4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15693 Розмір каменів: 8.9*8.9*5.5мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |








































