Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 9)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Цена указана за 1шт! Код товара: Е14095 Размер камней: 3X3Х2.0мм Огранка: круглая Цвет: зеленый Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Австралия Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | круглая |
| Країна: | Австралія |

Натуральний ніжно рожевий сапфір 2.4-2.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Ціна за 1шт Код товару: Е15737 Розмір каменя: 2.4-2.5мм Огранка: круг Колір: як&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 2.4мм, 2.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний ніжно рожевий сапфір 2.6-2.7мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Ціна за 1шт Код товару: Е15738 Розмір каменя: 2.6-2.7мм Огранка: круг Колір: як&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 2.6мм, 2.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е40030 Размер камней: 8X 6Х4мм Огранка: овал кабошон Цвет: фиолетовый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е40037 Размер камней: 6.0 X 8.0 X 4.3 - 6.1 X 8.1 X 3.8 mm. Огранка: овал CONCAVE Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) кабошон купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1340502 цена за 1шт! Размер камней: 4.6X3.5 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение :Пакистан Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний родоліт гранат овальної огранки 6* 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е14990 Розмір каменів: 6Х4Х2.6mm. Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Мадагаскар ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е17235 Розмір каменю: 5*5*3.2мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень белый топаз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень белый топаз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз в ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е1275201 Размер камней: 3X2.3 - 3 X 1.3mm. Огранка: круглая Цвет: оранжевый Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Сонгеа, Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е13108 Размер камней: 2 mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Пакистан Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 2мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е12771 Размер камней: 6.9 X 7.2 X 4.5 - 7.0 X 7.0 X 4.3 m Огранка: сердце Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14732 Розмір каменю: 7 * 5мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI2-I1 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Ціна указана за 1шт Код товару: Е21968 Розмір: 6*6*3.9мм Колір: світло-зелений Огранка: трилліон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Уругвай Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Характеристика Код товару: Е15210 Розмір каменів: 7Х5мм Огранювання: груша Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африки Твердість: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | груша |







































