Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 7)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Драгоценный камень гранат (пироп) овал купить в Украине. Купить драгоценный камень гранат в Киеве. Характеристика Код товара: Е15194 Размер камней: 5х4х3 mm Огран...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купить драгоценный камень сапфир в Украине: цена, фото, каталог сапфиров (смотреть) Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир&n...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синьо-блакитний сапфір 2.2мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15227 Розмір каменя: 2.2mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товара: Е14114 Вес: 0.015Ct Размер : 1.0 X 0.6 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердост...
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 1.0мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синій сапфір 2.8мм кабошон купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15084 Розмір каменя: 2.8*2.8*1.7mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UN...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рожевийТурмалін кабошон 4мм Ціна вказана за 1шт Код товару: Е21421 Розмір каменя: 4mm. Огранка: кабошон Колір: в асортименті (потрібний -уточнюйте у менеджера) Чистота:VS- SI Обробка: UNHEA...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | різнокольоровий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Синій сапфір 2.7мм квадрат (принцеса): ціна, фото, купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15213 Розмір каменів: 2.7мм Огранювання: квадрат (принцеса) Обробка: без обробки, негр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.6мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синій сапфір 2.5мм квадрат (принцеса): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сапфір в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Синьо-блакитний сапфір 2.3мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15228 Розмір каменя: 2.3mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е15949 Размер камней: 2.68 X 2.0 - 2.74 X 1.2 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний камінь Зелений топаз купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелений Rainfores...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) маркіз купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральный камень хризолит (перидот) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризолит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хриз...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика Ціна указана за 1шт. Код товару: Е21044 Розмір каміння: 4*2.5-2.6mm. Огранка: круг Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6 &nbs...
| Камінь: | перидот, хризоліт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 3мм кабошон купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15081 Розмір каменя: 3*3*1.7mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |







































