Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 8)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Купити дорогоцінний камінь Рубін 2.4мм кабошон в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е15240 Размір каменя: 2.4 mm Огранування: круг кабош...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 2.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Синій сапфір 2.9мм кабошон купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15082 Розмір каменя: 2.9*2.9*1.7mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UN...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Купить драгоценный камень Рубин в Украине (Киев, Львов, Харьков, Днепр, Одесса, Николаев, Запорожье) Не знаете где купить натуральный камень Рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценны...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 2.1мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Камінь: сапфір Розмір: 1.58-1.63мм Колір: синьо-блакитний Unheated Мадагаскар .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 1.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е40020 Размер камней: 6.0 X 8.0 X 4.3 - 6.2 X 8.2 X 4.5 mm. Огранка: овал CONCAVE Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Характеристика: Код товару: Е15237 Розмір каменя: 4.14*4.14 *2.55mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14725 Розмір каміння: 5 x 3 х 2.2 MM Огранування: овал Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Росія Твердість: 6.0 .....
| Камінь: | хромдіопсид |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений онікс 8*8мм кушон: ціна, фото, каталог Код товара: Е21978 Вага ±2.3Ct Размер камней: 8*8*4мм Огранка: кушон з чеканкою Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Проис...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15151 Розмір каменю: 6.0мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6.0мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е17081 Размер камней: 5.03-5.09mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14733 Розмір каменю: 6*4мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI1 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14759 Розмір каменю: 6*4мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) кабошон 4мм купити в Україні. Купити дорогоцінний камінь гранат в Києві. Характеристика Код товару: Е15596 Розмір каменів: 4.0х4.0mm. Огранювання: кабошон Колі...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Если Вы хотите купить натуральный Лондон топаз (Лондон Блю), не переживайте, цена на него не будет высокой. Купить натуральные London топазы в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний рожевийТурмалін кабошон 3.9мм Код товару: Е21419 Розмір каменя: 3.9mm. Огранка: кабошон Колір: в асортименті (потрібний -уточнюйте у менеджера) Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Н...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | різнокольоровий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Цена указана за 1шт Код товара: Е13066 Размер камней: 3.5 X 2.2 - 3.6 X 2.6 mm Огранка: круглый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |







































