Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 6)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15152 Розмір каменю: 6.1-6.2мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е21314 Вага: 0.018Ct Розмір : 1.7х1.7х1.3 mm. Огранка: кругла Колір: синій Чистота: Translucent Обробка: HEATED Походження: Мадагаскар Твердість: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 1.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е40009 Размер камней: 2.58 X 2.0 - 2.65 X 1.2 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 5,0 .....
| Камінь: | апатит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 2.6мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Характеристика Ціна указана за 1шт. Код товару: Е15121 Розмір каміння: 5mm. Огранка: кабошон круг Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6 ...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Синьо-блакитний сапфір 2.1мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15226 Розмір каменя: 2.1mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.1мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 2.1мм круг купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товару: Е21763 Розмір каменя: 2.2mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Походження к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.1мм, 2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Е21623 Камінь: сапфір Розмір: 1.78-1.83мм Колір: синьо-блакитний Unheated Мадагаскар .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 1.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14706 Розмір каміння: 4 x 3 х 2 MM Огранування: груша Колір: зеленый Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Росія Твердість: 6.0 .....
| Камінь: | хромдіопсид |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 1.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Код товару: Е21798 Розмір каменя: 5-5.1мм Колір: світло- блакитний Sky blue Огранування: кругле Чистота: VS1 Походження: Бразилія Unheated Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазині To...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Характеристика Ціна указана за 1шт. Код товару: Е15976 Розмір каміння: 6*4mm. Огранка: груша Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6 ....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір 2.55-2.65мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15689 Розмір каменя: 2.55-2.65mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Желтый сапфир купить в Украине: цена, фото, каталог сапфиров Не знаете где купить редкий натуральный желтый Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить желтые сапфиры в Украине можно в интернет ...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 2.1мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синій сапфір 2.65-2.67мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е21842 Розмір каменя: 2.65-2.67mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.65мм |
| Форма огранювання: | кругла |








































