Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 55)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний зелено-синій Австралійський сапфір 5.5*4.15мм огранка октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21868 Розмір каменя: 5.5*4.15*2.3мм. Огранка: октагон Колір: зе...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.5*4.15мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Австралія |

Натуральний синій сапфір круг 4.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний поліхромний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Куп...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь спессартин гранат 7.15*3.7мм маркіз купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Ку...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7.15*3.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Код товара: Е10278 Вес:0.65Ct Размер: 6.5 X 6 X 4.0mm Огранка: овал (кабошон) Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Пара зелених поліхромних сапфірів 4.2*3.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15826 Розмір каменя: 4.2*3.3мм. Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2*3.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Код товару: Е15706 Розмір каменя: 5.9*4.1 *2.7мм. Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Хризоберил 6*4мм груша купити в Україні Код товара: Е15076 Размер камней: 6x 4мм Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар ...
| Камінь: | хризоберил |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Код товару: Е21760 Розмір каменя: 6*4.3*2.6mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Шрі-Ланка Твердість: 9 &...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е14821 Размер камней: 6.5X3.7Х2.7мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.5*3.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5мм кушон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21643 Розмір каміння: 5.1*5.1*3мм Огранювання: кушон, подушка Чистота: VS1 Обробка:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.6мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21909 Розмір каменя: 4.6*4.6мм Огранка: кругла Колір: як на фото Чис...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні лондон топази пара 4мм купити в Україні, Київ. Характеристика Ціна вказана за пару Код товару: Е15852 Розмір каменя: 4.0Х4.0mm. Огранка: кругла Колір: блакитний Чистота: VVS...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е1065 Вес:0.61Ct Размер:7.9 x4.9×3.4MM Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Дорогоцінний камінь трикольоровий турмалін без огранки купити в Україні Код товара: Е21598 Размер камней: 5.19X4.69Х2.9мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.2*4.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Характеристика: Код товару: Е21395 Вага: 0.5 Карат Розмір: 6.3*4.5*2.5мм Огранювання: груша Колір: синьо-зелений Чистота: VS1 Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Topgems...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6.3*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 7.03*3.5мм маркіз купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15327 Розмір каменя: 7.03*3.5*2.7мм. Огранка: маркіз Колір: синьо-блаки...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 7*3.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |









































