Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 56)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний насичений синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні можн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21468 Розмір каменя: 4.9*4*2.7мм. Огранка: овал Колір: світлий зелено-блакитний&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21878 Вага: 0.5Ct Розмір каменя: 5*4.1*2.6мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чисто...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купити дорогоцінний камінь опал 5.9мм круг в Україні Натуральний райдужний опал огранювання кабошон з яскравими жовтими, зеленими, червоними відтінками Код товару: Е21030 Розмір каменя: 5.9X ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, білий |
| Розмір каменя: | 5.9мм |
| Форма огранювання: | кругла, кабошон |
| Країна: | Австралія |

Пара зелених поліхромних сапфірів 4.15*3.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15825 Розмір каменя: 4.15*3.3мм. Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.1*3.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.65мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21612 Розмір каменя: 4.65*4.65*3.2мм Огранка: кругла Колір: як на фот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.65мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара танзанітів серце купити в Україні. Пара танзанітів (серце) 4мм на сережки. Купити пару танзанітів в Києві Характеристика Код товара: Е17054 Розмір к...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Пара зелених поліхромних сапфірів 4.2*3.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17194 Розмір каменя: 4.2*3.3мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2*3.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Код товару: Е22013 Розмір каменя: 5.7*3.95*2.65mm. Вага: 0.58Ct Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Австралія Твердість: 9...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Ціна указана за пару Код товару: Е15211 Розмір каменя: 3.45мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Сонгеа Твердість: 9 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.45мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рубелліт - Рожевий Турмалін груша купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.8*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Код товару: Е15707 Розмір каменя: 6.1*4.15 *2.4мм. Огранка: овал Колір: синій Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження: Непал Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | кіаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 5.5*4.7мммм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15900 Розмір каменя: 5.5*4.7*2.5мм. Огранка: груша Кол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.5*4.7мммм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний камінь спессартин гранат 7.1*3.7мм маркіз купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Куп...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7.1*3.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синьо-блакитний Цейлонський сапфір 5.8*4.5мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17044 Розмір каменя: 5.8*4.5*3мм. Огранка: груша Колір: синь...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Характеристика: Код товару: Е21487 Вага: 0.55 Карат Розмір: 6.2*4*2.6мм Огранювання: груша Колір: синьо-зелений Чистота: VS Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Topgems В...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелёный, поліхромний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |









































