Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 57)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний сапфір 6.4*5.5мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15982 Розмір каменів: 6.4*5.4*4.9mm. Огранювання: трилліон Колір: як на фото Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6.4мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.45мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22031 0.55Ct Розмір каменя: 4.45*4.45*3.4мм Огранка: кругла Колір: як&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15513 Розмір каменя: 4.5мм Огранка: кругла Колір: як&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21948 Вага: 0.55Ct Розмір: 12х2х2мм Огранювання: без огранки Чистота: VS/VS1 Обробка: UNHEATED Походження камені...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21470 Розмір каменя: 5*3.97*2.8мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1/2 Обробка: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-Зелений турмалін (індіголіто-верделіт) купити в Україні Артикул: Е15530 Розмір каміння: 5.8X 3.7мм Огранювання: октагон нижиці Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: М...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, синій |
| Розмір каменя: | 5.8*3.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь бірюза пара 4мм (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет м...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральні фіолетові гранати Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21889 Розмір каменів: 5Х3.1Х2.3mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка&...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний райдужний Опал 7*5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з Мексики...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Надзвичайно красивий сапфір насиченого синього кольору (грає на Сонце) Код товару: Е15683 Розмір каменів: 6.2*4мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6.2*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Жовто-зелений поліхромний сапфір 5.14*3.33мм багет з Сертифікатом купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15405 Розмір каменя: 5.14*3.33*2.88мм. Огранка: багет Колір: жовтий&...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 5.1*3.3мм |
| Форма огранювання: | багет |

Характеристика: Код товару: Е22110 Вага: 0.54 Карат Розмір: 6.1*4*2.46мм Огранювання: груша Колір: зелений Чистота: VS2/SI Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Topge...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелёный |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.2*4.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 6.05*4.57мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15342 Розмір каменя: 6.05*4.57*2.4мм. Огранка: груша Колір: синьо-блаки...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-блакитний Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Ук...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.15*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Цена указана за пару Код товару: Е15261 Розмір каменя: 3.2мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Сонге...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































