Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 58)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е16000 Розмір каменя: 4.5мм Огранка: кругла Колір: як н...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21741 Вага: 0.4Ct Розмір каменя: 4.7*4.1*2.37мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.7*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин пара 3.2мм купити в Україні: ціна, фото, каталог каміння Цена вказана за пару Код товара: Е14932 Розмір каміння: 3.2 X 2.4mm Огранка: кругла Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походж...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.2*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21551 Розмір каміння: 6.72X3.39Х2.54мм Вага: 0.49Ct Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, рожевий |
| Розмір каменя: | 6.7*3.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний поліхромний зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22006 Розмір каміння: 6.5*4.4*2.4мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | поліхромний, зелений |
| Розмір каменя: | 6.5*4.4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Нігерія |

Шпінель ніжного рожевого кольору кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15411 Розмір каменів: 4.1мм*4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: I...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Синьо-чорний натуральний сапфір 4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21987 Вага: 0.48Ct Розмір каменя: 4*4*3мм. Огранка: круг Колір: темно-сині...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, чорний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Таїланд |

Танзаніт овал 5.3*4.4мм купити в Україні. Натуральний танзаніто огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5.3*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.48Ct і розміром 6* 4мм в світло зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15960 Розмір каміння: 5.17X4.1Х2.34мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Сині сапфіри пара 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е15390 Розмір каменя: 3.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI Обр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е21042 Розмір каміння: 6.6 X 4Х1.8мм Огранювання: октагон Колір: блакитний з морським відтінком Чистота: VS1 Обробка: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.6*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Характеристика: Надзвичайно красивий сапфір насиченого синьо-блакитного кольору (грає на Сонце) Код товару: Е15701 Розмір каменів: 5*4.8мм Огранювання: груша Колір: як на фото Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4.8мм |
| Форма огранювання: | груша |









































