Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 41)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Код товара: Е13187 Размер камней: 11*6.5*3mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Непал Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 11*6.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) без огранки: купити в Україні, ціна Херкімерський Алмаз ( Діамант Гекмайєра) - унікальні кристали гірського кришталю високої ювелірної чистоти та блиску, що робить їх...
| Камінь: | херкімерський алмаз, кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий, сірий |
| Розмір каменя: | 8.7*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е14817 Розмір каміння: 9.5 X 4.8Х4.0мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.5*4.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний родоліт гранат багет 9*5.7мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15316 Розмір каменів: 9*5.7*3.3мм Огранювання: багет Колір червоний Чистота: VVS-VS Обробка: UN...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.57мм |
| Форма огранювання: | багет |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15605 Розмір каміння: 8.46X 6.1Х 3.78мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.5*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний камінь спессартин гранат 8*6.4мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні мо...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 8*6.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21475 Розмір каменів: 8.2X8Х5.2мм Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний родоліт гранат огранки круг 6.8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15553 Розмір каменів: 6.8Х6.8Х4.5mm. Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Мада...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 2 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквама...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 7.6мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е14957 Розмір каміння: 9.2 X 5.1Х3.9мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е15744 Розмір каменів: 11 X 4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний цитрин трилліон 9мм купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е21467 Вага: 1.84Ct Розмір: 9*9*5мм Огранювання: трилліон Колір жовтий Чистота: VVS Обр...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Купити натуральний лимонний кварц в Україні: ціна, фото, каталог каміння Не знаєте де купити натуральни...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний камінь Зелений топаз 7мм кушіон купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелени...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушіон |









































