Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 40)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Колекційний аметист 11,1Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15845 Розмір каменів: 18.53*12.36*7.96mm. Огранювання: овал Колір: як на фото Чистот...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 11.09Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 14*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь зелена бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет маг...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е14411 Размер камней: 19х12х8mm. Огранка: овал фасетная огранка Цвет: янтарно-желтый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | кварц |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 19*12мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний аметист 10.58Ct купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15995 Розмір каменів: 16.6*12.8*9mm. Огранювання: овал Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 16.6*12.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика каменю: Код товару: Е22118 Вага каменю: 10.7Карат Розмір каменю: 24*14*5.6мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 24*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь лимонний кварц купити в Україні. Характеристика Код товара: Е21270 Розмір: 14.85 X 14.85 X 7.7 mm. Огранка: кругла з двохстороннью чеканкою (гудзик)...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14.85мм |
| Форма огранювання: | кругла, гудзик |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 21*10мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е14931 Розмір каменю: 19.7*13.3мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Т...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19.7*13.3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Драгоценный камень Лондон топаз (пара) на серьги купить в Украине. Не знаете где купить пару Лондон топазов, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный кам...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 8мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральна Іранська бірюза (не пресована) груша 10*7мм купити в Україні. Не знаєте де купити Іранську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін 9.3*6.8мм купити в Україні овал Артикул: Е14969 Розмір каміння: 9.3X 6.8Х4.5мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.3*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат родоліт круг пара купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет мага...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Зелений турмалін (верделіт) пара без огранки купити в Україні Код товару: Е17277 Розмір каменів: 19.8х3.0х2.6мм 19.7х2.8х2.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17139 Розмір каменів: 8.6х4.9 х4.9мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.6*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































