Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 39)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21839 Розмір каменя: 48x31x19mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS/VS1 Обробка: UNHEATED Походж...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 48*31мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Бразилія |

Малахіт кабошон овал: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару: Е1...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 47*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Колекційний аметист 115.6Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист без огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 30*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний великий необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21949 Розмір каменя: 36x25x23 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 36*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 29*12мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15813 Розмір каменів: 29Х12Х10mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 29*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е21204 Размер камней: 14х10х5.2мм, 14х10х5.4мм Огранка: овал кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (без огранки) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів. Камінь...
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 25*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара зелених оніксів груша на сережки: ціна, фото, каталог Код товара: Е15979 Размер камней: 21х7мм Огранка: груша з чеканкою Цвет: зеленый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхожде...
| Камінь: | онікс |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний лабрадорит 17.6*12.6мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 17.6*12.6мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Код товару: Е21366 Ваша: 11.4Ct Камінь: натуральний ларимар Розмір: 17.9*11.7*5.3мм Форма огранки: овал кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*11.7мм |
| Форма огранювання: | кушон, кабошон |

Код товара: Е18037 Размер камней: 14х10х5.6мм, 14х10х4.9мм Огранка: овал кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Колекційний аметист 11,32Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15753 Розмір каменів: 16*13.6*9.5mm. Огранювання: овал Колір: як на фото ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 16*13.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14340 Вес: 11.31Ct Размер : 15.0 X 18.7 X 7.5 mm. Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 ЗЕЛЕНЫЙ АМЕТИС...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 18.7*15мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е15549 Розмір каменів: 16.2X12Х7.7мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е15550 Розмір каменів: 16X12.2Х7.7мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральный Желтый Мексиканский Опал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень желтый опал круглой огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камен...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | круглая |









































