Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 38)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 32*12.5мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е17080 Розмір каменів: 32.2Х12.5Х9.3mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT ...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 32*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Величезний Овайхі Опал без огранки 136Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 49*37мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 71*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21209 Вага: 13.85 Карат Розмір: 25.6*13*5mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: &nb...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий, кремовий |
| Розмір каменя: | 25*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 13.75Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купит...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е130051 Размер камней: 20Х15Х8.7мм Огранка: овал чеканка Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | лимонный кварц |
| Колір каменя: | желтый |

Натуральний лабрадорит 18*13мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Код товару: Е21345 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 27.4*10.8*5мм Форма огранки: маркіз кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 27.4*10.8мм |
| Форма огранювання: | маркіз, кабошон |

Характеристика: Код товару: Е22160 124Ct Розмір: 30*30*20мм. Огранка: немає Колір: золотистий Чистота: Opaque Походження: Перу Unheated .....
| Камінь: | пірит |
| Колір каменя: | золотистий |
| Розмір каменя: | 30*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21934 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 12.8Ct ☑️Розмір: 23.7*14.7*4мм ☑️Колір: світло-коричневий (пісочний) смугастий ☑️Огранка: кабошон плаский ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 23.7*14.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Хризопраз купити в Україні недорого. Захисні магічні властивості Хризопразу Оберіг: Хризопраз захищає від негативної енергії, зглазу, псування, заздрісників та ...
| Камінь: | хризопраз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19*12.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист 12.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е21176 Розмір каменів: 16*16*7.8mm. Огранювання: кушон Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 16*16мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20.5*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14464 Розмір каміння: 14X10Х9мм Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21591 Розмір каменя: 42x28x20 mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 42*28мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт без огранки: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15623 Розмір: 40Х28Х24 mm. Огранка: немає Чистота: непрозорий Обробка: UNHEATED Походження: Конго Твердість:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 40*28мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































