Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 36)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 31*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22.3*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Величезний Овайхі Опал без огранки 88Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 32*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода фіолетового агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 60*55мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21210 Розмір: 24.8*15.6*6mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 25*15.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень необработанный кианит купить в Украине. Если Вы предпочитаете камни без огранки, тогда Вы нашли именно то что нужно! В нашем магазине Вы можете купить натуральный кианит без огранк...
| Камінь: | кианит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 25*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е17216 Вага: 18.7Ct Розмір каміння: 25.6*19*6мм Ограновування: кабошон Колір: чорний із сріблястим Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мексика Твердість...
| Камінь: | обсидіан |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 25.6*19мм |
| Форма огранювання: | кабашон |

Натуральний лабрадорит 21*15мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, жовтий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 17Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральн...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кабошон октагон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код товару:...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Моріон- сильний енергетично мінерал, який здатний захистити від негативу, перетворити негативну енергетику (особливо приміщення) в позитивну. Це камінь- оберіг житла, його рекомендують брати з собою, якщо людина переїзжа...
| Камінь: | раухтопаз, моріон |
| Колір каменя: | коричневый, чорний |
| Розмір каменя: | 43*33мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Величезний Овайхі Опал без огранки 171Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 52*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21239 Огранка: фантазійна Вага: 17.5 карат Розмір: 23.5*15*3.7мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 23.5*15мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Натуральний жёлтый Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 30*14.6мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е21671 Розмір каменів: 30Х14.6Х8.8mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCE...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 30*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е21205 Размер камней: 15.8х12.1х6.1мм, 15.7х12х6.2мм Огранка: груша кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 ...
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21211 Розмір: 23.3*15*5.9mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 23*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































