Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 37)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Лимонний кварц великого розміру в огранці Серце 17мм купити в Києві Характеристика Код товару: Е15589 Розмір каменя: 17 X 17 мм Огранка: подушка Колір: жовтий Чистота: V...
| Камінь: | лимонний кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 17мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е21240 Огранка: фантазійна Вага: 15 карат Розмір: 25.3*11.5мм Обробка: UNHEATED Походження каміння: Намібія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | пітерсит |
| Колір каменя: | синій, коричневий |
| Розмір каменя: | 23.5*15мм |
| Форма огранювання: | фантазійна |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 24*13мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Код товару: Е18059 Розмір каменів: 20 X 16.5 X 5.8 mm. Огранювання: rose pear Колір: як на фото Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*16мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний камінь Гірський Кришталь кристал колекційний Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристалічних модифікацій...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 65*29мм |
| Форма огранювання: | кристал, без огранки |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21208 Розмір: 25.4*14.3*5.8mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED По...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 25*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь Гірський кришталь (білий кварц) купити в Україні. Гірськи́й кришта́ль — мінерал, чистий природний діоксид кремнію, безбарвний, прозорий різновид кварцу, одна з кристал...
| Камінь: | кварц, гірський кришталь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | зелений, сірий |
| Розмір каменя: | 20*18мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Малахіт пара трикутник кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код ...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 23*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Балтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр) 29*18мм: ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е17138 Розмір каменів: 29Х18Х12mm. Огранюв...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 29*18мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (без огранки) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів. Камінь...
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 17*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Малахіт кристал без огранки: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код тов...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19*10.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21766 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 14.3Ct ☑️Розмір: 21.7*17*4.5мм ☑️Колір: білий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*12мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































