Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 60)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15996 Розмір каменя: 4.5мм Огранка: кругла Колір: як н...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.35мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21954 Розмір каменя: 4.35*4.35*2.7мм Огранка: кругла Колір: як ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.35мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний синій поліхромний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мо...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара синіх поліхромних сапфірів 4.45*3.46мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22027 Розмір каменя: 4.45*3.45*1.7мм, 4.45*3.45*1.65мм Огранка: груша Колір: синій Чис...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.5*3.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Мадагаскар |

Ціна указана за пару Код товара: Е17268 Размер камней: 3.5 X 2.2 - 3.6 X 2.6 mm Огранка: круглый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, білий |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 4.9*4мм кушон купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22113 0.42Ct Розмір каміння: 4.87*4.02*3.49мм Огранювання: кушон Чистота: VS2 Обро...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Характеристика Код товару: Е21952 Розмір каменя: 8Х4Х2mm..46 Огранка: маркіз Колір: світлий зелено-блакитний Чистота: translucent Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 &...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Пара синіх волошкових сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21187 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Мадага...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.95*3.85мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22068 Розмір каменя: 4.95*3.85*2.5мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.95мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21858 Розмір каменя: 3.95*3.91*2.8мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з синіми в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.95мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21773 Вага: 0.41Ct Розмір каменя: 4.8*3.9*2.2мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд пара круглого огранювання вагою 0.3Ct і розміром 3.4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.3Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю "...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14790 Вага: 0.3Ct Розмір каменя: 6*2.98mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*2.8мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні м...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |








































