Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 10 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 10000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 10 тис.грн в Києві (text_page 61)
Купити натуральний камінь вартістю до 10000 грн Україна Київ. Нове надходження

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.85*3.8мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21267 Розмір каменя: 4.85*3.8*2.1мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.85*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара синіх Royal Blue сапфірів 3.3мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22100 Вага: 0.38Ct Розмір: 3.3*2.3мм, 3.2*2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походженн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Пара блакитних Цейлонських сапфірів 3.2мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21754 Розмір каменя: 3.18-3.2мм Огранка: круг Колір: світлий блакитний Чистота: VS1 Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.9*3.9мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15377 Розмір каменя: 3.9*3.9*2.4мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з синіми&n...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.9мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21741 Вага: 0.4Ct Розмір каменя: 4.7*4.1*2.37мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4.8*3.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Шпінель ніжного рожевого кольору кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е18072 Розмір каменів: 4.1мм*4.1мм*2.6мм Огранювання: кушон Чистота: VVS ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний насичений синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не засмучуйтесь, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні мож...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Код товару: Е18102 Розмір каменів: 5* 2.7*2мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний камінь коричневий циркон 4.45мм огранювання овал: ціна, купити в Україні. Імперіал циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Коричневий циркон - ...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь бірюза пара 4мм (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет м...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна Шпінель фіолетового кольору Purple Powder кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е21174 Розмір каменів: 4*4*2.8мм Огранювання: кушон Чистота: VS Ко...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товара: Е16009 Размер камней: 5.3Х 3.9Х2.1мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний яскраво-зелений Тсаворит гранат (Цаворит) в огрануванні круг Цаворіт гранат - Африканський смарагд. Цей камінь ніколи не буває ідеальним, але він володіє особливим неоновим світлом, подібним Параїба турмал...
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.58мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е17122 Розмір каменя: 4.58мм Огранка: кругла Колір: я...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Натуральний поліхромний Цейлонський сапфір Огранка серце (дуже грає на Сонце) Код товару: Е18065 Розмір каменів: 4*4*2.6мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чистота: VS Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Цейлонський блакитний поліхромний сапфір 4.7*3.7мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21323 Розмір каменя: 4.7*3.7*2.1мм. Огранка: овал Колір: блакитн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.7*3.7мм |
| Форма огранювання: | овал |









































