Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 47)

Зелений турмалін (верделіт) пара без огранки купити в Україні Код товару: Е17277 Розмір каменів: 19.8х3.0х2.6мм 19.7х2.8х2.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17139 Розмір каменів: 8.6х4.9 х4.9мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.6*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Синій сапфір Огранка груша 6.5*4.7мм Характеристика: Код товару: Е21364 Вага: 1.94 Карат Розмір каменя: 10.4*7*3.4мм. Огранка: груша Колір: синьо-жовтий поліхромний (фото зроблені при різ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 10.4*7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал вагою 1.93Ct (1.93 Карата) і розміром 10.5*7.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку, промасляний, що є нормою...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10.5*7.6мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 8*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е14817 Розмір каміння: 9.5 X 4.8Х4.0мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.5*4.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 1.91 Карата розміром 8.8*6.8мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.8*6.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13.7*5.9мм маркіз купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 2 Карата огранки маркіз для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.7*5.9мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15605 Розмір каміння: 8.46X 6.1Х 3.78мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.5*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21475 Розмір каменів: 8.2X8Х5.2мм Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9мм триліон купити в Україні. Купити натуральний аквамарин вагою майже 2 Карата трикутної форми огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквама...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | триліон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 7.6мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е14957 Розмір каміння: 9.2 X 5.1Х3.9мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е15744 Розмір каменів: 11 X 4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара грозової шпінелі круг купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15468 Розмір каменів: 5.93мм Огранювання: круг Чистота: VS Колір: грозова ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, сірий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь Зелений топаз 7мм кушіон купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелени...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушіон |












































