Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 48)

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 11.3*7.6мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11.3*7.6мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральні рожеві Топази пара 7*5мм овал Код товару: Е22061 Розмір каменя: 7*5.1*3.2мм, 7*5.1*3.5мм Колір: рожевий Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара Лондон Блю Топазів 7*5мм огранка груша Код товару: Е15615 Розмір каменя: 7.01*5.08*3.32мм, 7.08*5.18*3.49мм Колір: блакитний Огранування: груша Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Код товару: Е22064 1.7Ct Розмір каменів: 7.2*7.2*4.2мм Огранювання: кабошон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7мм, 7.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь темно зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15301 Розмір каміння: 14 X 4.7Х3.0мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*4.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральні лондон топази пара 6мм купити в Україні, Київ. Характеристика Ціна вказана за пару Код товару: Е15853 Розмір каменя: 6.0Х6.0mm. Огранка: кругла Колір: блакитний Чистота: VVS...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е40010 Размер камней: 8.1 X 11.7 X 4.7 mm. Огранка: капля Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 8*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний синій сапфір 1.78 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21727 Розмір каменів: 8.5* 6.8* 3.4mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичений син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.5*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1039 Вес:1.78 Cts Размер:9.84 x 9.28 x 5.02 mm Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.8*9.3мм |
| Форма огранювання: | трилліон, кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.8*6.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1121 Размер камней: 7.3 x 5.5 x 4.2 Mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Натуральний Смарагд огранювання октагон вагою 1.75Ct і розміром 8.5*6.7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія ка...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.5*6.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Magenta Шпінель овал пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15392 Розмір каменів: 6.9*4.7*3.3мм Огранювання...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 6.9*4.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Шпінель Teal Blue з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог. Розкішний колекційний камінь! Синя з відходом в чорне вдень, з зеленими віддтінками при вечірньому освітленні Ідеальний ка...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 7.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара Австралійських опалів 8.1* 6.2мм овал в Україні Код товару: Е15257 Розмір каменя: 8.1X 6.2Х 4.1мм Огранювання: овал Чистота: TRANSLUCENT Колір: білий райдужний Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8.1*6.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1068 Вес:1.71Ct Размер:11 x7.4×4.2MM Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, чорний |
| Розмір каменя: | 11*7.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |










































