Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 49)

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е14611 Розмір каміння: 12.8 X 3.9Х3.1мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Н...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15557 Розмір каміння: 7.4X 5.6Х3.6мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.4*5.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.2*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь жовтий турмалін (тсилаізит) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е18058 Розмір каміння: 10.2X5.5Х3.38мм Огранювання: октагон Колір змінюється в залежності від освітлення: від ніжно ж...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 10*5.5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний синій сапфір 1.65 Карат купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21307 Розмір каменів: 8* 5.9* 3.6mm. Огранювання: овальне Колір: як на фото насичений синій Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17254 Розмір каменів: 9.7х4.7 х4.7мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.7*4.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15030 Розмір каменя: 6.78мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.8*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір 8*6мм октагон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою 1.63 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, ограновани...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Аквамарин насыщенного голубого цвета огранка полушка (кушон) купить в Украине. + сертификат Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 8*7мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Пара жовтих сапфірів 6*5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15936 Розмір каменя: 6*5мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: HEATED Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) серце 8мм купити в Україні Код товару: Е15593 Розмір каменів: 8Х 8 Х6.8мм Огранювання: серце Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь Шпінель Teal Blue купити в Україні: ціна, фото, каталог. Розкішний колекційний камінь! Ідеальний камінь для ДОРОГОЇ ЧОЛОВІЧОЇ ПРИКРАСИ! &nb...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 7.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 7мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 11*5.5мм для талісману або лікування купити в Україні. Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості Хара...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 19*6.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |











































