Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 51)

Натуральний місячний камінь (адуляр) 7мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Дорогоцінний камінь Аквамарин овал 8.1*6.2мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.1*6.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) з Сертифікатом купити в Україні Код товара: Е15154 Размер камней: 7.1X6.6Х4.7мм Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 7.1*6.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь оранжево-коричневий турмалін 8.8*6.5мм купити в Україні овал Артикул: Е149701 Розмір каміння: 8.8X 6.5Х3.4мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8.8*6.5м |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 7мм квадрат купити в Україні. Купити натуральний аквамарин квадратної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 6.5мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 1.44Ct і розміром 8*5.9мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 1.44 Карата розміром 7.8*5.9мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1026 Вес:1.30 Ct Размер:10.37 X 7.97 X 3.98 mm Огранка: овал Цвет: мультиколор Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 10.4*8мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е22...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9.3*6.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15942 Розмір каміння: 6X 5.3Х4.5мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походженн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*5.3мм |
| Форма огранювання: | кушон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 8.8*7мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8.8*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір серце 7.3мм з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15529 Розмір каменя: 7.32*6.07*3.79мм Огранка: серце Колір: як&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 7.3мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е15561 Розмір каменя: 7*5мм Колір: блакитний Огранування: смарагдова Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | смарагдова |

Двухцветный Арбузный Турмалин октагон купить в Украине с Сертификатом Гарантированно натуральный двухцветный арбузный турмалин с сертификатом Не знаете где купить натуральный камень&nb...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 9.2*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Двухцветный Арбузный Турмалин октагон купить в Украине с Сертификатом Характеристика: Код товара: Е15962 Размер камня: 10.8*5...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | мультиколор, рожевий |
| Розмір каменя: | 11*5мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |












































