Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 42)

Натуральні імперіал топази пара 6мм (круг) Пара купити в Україні Код товару: Е21799 Розмір каменю: 5.96*4.1мм, 5.96*3.85мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: круг Чистота: VVS Походження: ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання октагон вагою 2.07Ct і розміром 9.05*6.76мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, внут...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.05*6.76мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 9.7*6.9мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин овальної огранки для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.7*6.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний зелений сапфір 11.6*5.5мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е14956 Розмір каменя: 11.6*5.5*4.1мм Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.6*5.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Гарна інвестиція та надзвичайний екземпляр до колекції! Код товару: Е21438 Розмір каменя: 8.8*7*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 За б...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений дорогоцінний камінь турмалін (верделіт) купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15037 Розмір каменів: 13.9* 4.3* 3.3mm. Огранювання: октагон Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEA...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13.9*4.3мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е21021 Розмір каменів: 8X8Х4.4мм Огранювання: квадрат (октагон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 &nb...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 2.02 Карата розміром 8.1*6.0мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь жовтий турмалін (тсилаізит) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14610 Розмір каміння: 6.8X6.7Х4.9мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е1132 Размер камней: 8 X 7 X 4.4 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: зеленый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1106 Размер камней: 7 X5.0 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанный) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Червона Шпінель Vine Red маркіз 9.4*4.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е22164 1Ct Розмір каменів: 9.4*4.8*2.8mm. Огранювання: маркіз Чистота: VS2 Колір: червоний Vine Red ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.5*5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 6.8мм круг Код товара: Е22099 Размер камней: 6.8*6.8*3.8 мм Огранка: кругла Чистота: VS2/2 Колір: світло-блакитний (ice) Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 5.9мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21535 Розмір каменя: 5.9*3.3мм. Огранка: круг Колір: синій (фото зроблені при різному освітле...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний жовтий сапфір круг 5.87мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21548 Розмір каменя: 5.87*5.87*3.37мм Огранка: круг Колір: яскравий жовтий Чис...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е1107 Размер камней: 5 X5 Х3 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |











































