Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 50)

Натуральний жовтий (оранжевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь сапфір оранжевого (помаранчевого) кольору вагою 1.54 Карата. Камінь видобуто в Танзанії, там же і ограновано. Гарний екзе...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 7.6*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Шпінель купити в Україні: ціна, фото, каталог. Шпінель титанічно - синя, антична огранювання. Код товару: Е14577 Розмір каменів: 7.3*6.0*3.8mm. Огранювання: антична Чистота: VS ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | бузковий |
| Розмір каменя: | 7.3*6.0мм |
| Форма огранювання: | антична |

Натуральні Лондон Топаз 6*4мм октагон пара Код товару: Е22059 Розмір каменя: 6*4.1*2.6мм, 6*4*3мм Колір: блакитний Огранування: октагон Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 ....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Характеристика: Надзвичайно красивий поліхромний зелено-жовтий сапфір з неоновим світінням серце 8мм Код товару: Е15954 Розмір каменів: 8*7мм Огранювання: серце Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний місячний камінь (адуляр) без огранки купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товару: Е21...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 7.4*6.2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний синьо-зелений сапфір 7.1*5.3мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15056 Розмір каменя: 7.1*5.3*3.7мм Огранка: овал Колір: синьо-зелений Чистота: SI Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, синій |
| Розмір каменя: | 7.1*5.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний помаранчевий сапфір груша 8.2*5.7мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е17019 Розмір каменя: 8.17*5.67*3.75мм Огранка: груша Колір: як на ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, червоний |
| Розмір каменя: | 8.2*5.7мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь натуральний поліхромний Турмалін 7.4*6.7мм купити в Україні Код товара: Е21747 Вага: 1.4ct Размер камней: 7.4X6.7Х4.0мм Огранка: овал Чистота: VVS/VS Обработка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий, помаранчевий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 7.4*6.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений турмалін (верделіт) купити в Україні Артикул: Е15606 Розмір каміння: 7.88X 5.13Х 3.83мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.9*5.1мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний Лондон топаз 7мм (серце) - Відео Код товару: Е21748 Розмір: 7*7*4mm. Огранювання: серце Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження : Бразилія Твердість: 8 С...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральный камень аквамарин купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин в форме капли, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&nbs...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*6 |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральна Шпінель коричневого кольору овал купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е17124 Розмір каменів: 7.28*5.95*3.8мм Огранювання: овал Чистота: VS Колір...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | оранжевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 7.3*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е15000 Розмір каміння: 14.4 X 3.5Х2.8мм Огранювання: багет Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Ніге...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | синьо-зелений |
| Розмір каменя: | 14.4*3.5мм |
| Форма огранювання: | багет |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е14485 Розмір каміння: 7.0 X 5.7Х3.9мм Огранювання: октагон Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Ніг...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | синьо-зелений |
| Розмір каменя: | 7.0*5.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Характеристика: Надзвичайно красивий поліхромний синьо-зелено-жовтий Австралійський сапфір серце 6.8мм Код товару: Е15867 Розмір каменів: 6.8*6.7*4мм Огранювання: серце К...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Австралія |

Натуральний помаранчевий сапфір груша 10.8*5.2мм з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21218 Розмір каменя: 10.8*5.2*3.2мм Огранка: груша Колір: як на ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий, червоний |
| Розмір каменя: | 10.8*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |











































