Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 45)

Дорогоцінний камінь шпінель чорного кольору 15мм купити в Україні. Код товару: Е15542 Розмір каменів: 15mm. Огранювання: кругла Колір чорний Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний аметист 12.65Ct купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е21176 Розмір каменів: 16*16*7.8mm. Огранювання: кушон Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 16*16мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Аквамарин 12.35 Карат з райдугою кабошон купити в Україні. Про такий камінь кажуть: "Аура камінь" або "камінь чистої енергії" Характеристика Код товара: Е21234 Роз...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 16.5*13.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Аквамарин 12 Карат кабошон купити в Україні Характеристика Код товара: Е15053 Розмір каменя: 18Х13.4Х7.6mm. Огранування: кабошон груша Колір: (AQUA BLUE) блакитний Чистота: Tra...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*13.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь шпінель чорного кольору 15мм купити в Україні. Код товару: Е15542 Розмір каменів: 15mm. Огранювання: кругла Колір чорний Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Пох...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рідкісний чорно-блакитний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21322 Розмір каменів: 15х12 х7.3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження камен...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 15*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14464 Розмір каміння: 14X10Х9мм Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Колекційний аметист 115.6Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист без огр...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 30*25мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит Спектроліт 20*14мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит Спектроліт овал з огранкою, не переживайте, Ми Вам допоможем...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, мкльтиколор |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний лабрадорит 16*12мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, жовтий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний жовтий топаз 12.6мм (кушон) купити в Україні Код товару: Е15614 Розмір каменю: 12.6* 12.5* 8.5мм Колір: світло-жовтий Огранювання: кушон (подушка) квадрат Чистота...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 12.6мм |
| Форма огранювання: | кушон, квадрат |

Натуральний лабрадорит 16*12мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит 17.6*12.6мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 17.6*12.6мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Колекційний аметист 11,32Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15753 Розмір каменів: 16*13.6*9.5mm. Огранювання: овал Колір: як на фото ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 16*13.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14340 Вес: 11.31Ct Размер : 15.0 X 18.7 X 7.5 mm. Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 ЗЕЛЕНЫЙ АМЕТИС...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 18.7*15мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е15549 Розмір каменів: 16.2X12Х7.7мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |











































