Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 44)

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Код товару: Е18059 Розмір каменів: 20 X 16.5 X 5.8 mm. Огранювання: rose pear Колір: як на фото Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 6.5 .....
| Камінь: | пренит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*16мм |
| Форма огранювання: | груша |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21208 Розмір: 25.4*14.3*5.8mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED По...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 25*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | зелений, сірий |
| Розмір каменя: | 20*18мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Колекційний екземпляр: кристали натурального Скай Топазу, Винного Топазу та Поліхромного топазу в породі Код товару: Е21358 Вага: 1470Ct Розмір : 84*63*47мм Колір: блакитний, винний Огранування: немає По...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний, коричневий |
| Розмір каменя: | 84*63мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 18*12мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете куп...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Аквамарин кабошон з сертифікатом купити в Україні. Великий природний аквамарин купити в Києві з документами Характеристика Код товару: Е15103 Розмір каменя: 17.18Х12.8Х7.57mm. Огрануванн...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 17.1*12.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Колекційний аметист 139.9Ct купити в Україні: ціна, фото. ☑️Камінь: аметист ☑️Вага: 139.9Ct ☑️Розмір: 35*30мм ☑️Країна: Уругвай Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли са...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 35*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Величезний Овайхі Опал без огранки 136Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 49*37мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21209 Вага: 13.85 Карат Розмір: 25.6*13*5mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: &nb...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий, кремовий |
| Розмір каменя: | 25*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 13.75Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купит...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит 18*13мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Код товара: Е1008 Вес:13.19Ct Размер:16 X 15.7 X 6.3мм Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний імперіал топаз 16*13.5мм (овал) купити в Україні Код товару: Е14798 Розмір каменю: 16 * 13.5 * 7.5мм Колір: золотисто-коричневий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: HEATED ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | золотисто-коричневий |
| Розмір каменя: | 16*13.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е10341 Вес:12.91Ct Размер:17 x 12.3 x 6.7Mm. Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Країна: | Австралія |

Дорогоцінний камінь зірковий сапфір 9.1*8.2мм купити в Україні: ціна, фото Хороший інвестиційний камінь, ціна на який зростає з кожним роком, так як дані камені вже практично не видобуваються (їх кількість в прир...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15.4*11.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |












































