Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 43)

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22128 19.6Ct Розмір каміння: 28X15.3Х6.5мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 19.45Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У наш...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 31*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22.3*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Величезний Овайхі Опал без огранки 88Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 32*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21210 Розмір: 24.8*15.6*6mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 25*15.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 18.5Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристик...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19.7*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

Натуральний лабрадорит 21*15мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, жовтий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 17Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральн...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Величезний Овайхі Опал без огранки 171Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 52*38мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 17.8Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристик...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 169Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 45*28мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 16.9Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристик...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 26*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

Натуральный необработанный сапфир (кристалл, сырье) без огранки купить в Украине. Код товара: Е14434 Размер камней: 14*12*7.0mm. Огранка: без огранки Цвет: синий Чистота: SI2 Обработка: UNHEATED П...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 14*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Оранжевий Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21211 Розмір: 23.3*15*5.9mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 23*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 24*13мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |












































