Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 5)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Купити дорогоцінний камінь Рубін 2.7мм кабошон в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е15243 Размір каменя: 2.6 mm Огранування: круг кабош...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 2.5мм кабошон в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е15241 Размір каменя: 2.5 mm Огранування: круг кабош...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь блакитний циркон 3.2мм огранювання круг: ціна, купити в Україні. Блакитний циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Блакитний циркон - "м...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Камінь: сапфір Розмір: 1.68-1.72мм Колір: синьо-блакитний Unheated Мадагаскар .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 1.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм, 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні різнокольорові турмаліни купити в Україні № Наявність № Наявність № Наявність 1 В наявн. 10 В наявн. 19 Продано 2 Продано...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 3.5мм, 3.4мм, 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15506 Розмір каміння: 2.9-3.1 MM Огранування: круг Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Росія Твердість: 6.0 .....
| Камінь: | хромдіопсид |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15938 Розмір каменю: 5*4мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) кабошон 4мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Драгоценный камень гранат (пироп) груша купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 3*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір 2.6мм квадрат (принцеса): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сапфір в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.6мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний камінь блакитний циркон 3.0мм огранювання круг: ціна, купити в Україні. Блакитний циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Блакитний циркон - "м...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Сині поліхромні сапфіри 2.2мм круг купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товару: Е21886 Розмір каменя: 2.2mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS-VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень белый топаз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень белый топаз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз в ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | белый |
| Розмір каменя: | 1.0мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) кабошон купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |








































