Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > до 2 тис.грн
Дорогоцінне каміння купити недорого до 2000 грн Київ. Натуральне каміння ціна до 2 тис.грн в иєві (text_page 3)
Купити натуральний камінь вартістю до 2000 грн Україна Київ. Нове надходження

Натуральний камінь блакитний циркон 3мм огранювання принцеса: ціна, купити в Україні. Блакитний циркон - камінь виключно натурального походження. Прохання не плутати з кубічним цирконієм! Блакитний циркон - "...
| Камінь: | циркон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.0мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Купити дорогоцінний камінь Рубін в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е14704 Размір каменя: 2.7х1.8 - 2.9х2 mm Огранування: кругле Колір: як...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купити натуральний танзаніт в Україні. Дорогоцінний камінь танзанит купити в Києві за низькою ціною Танзаніт - рідкісний, красивий камінь родом з Танзанії, зараз став дуже популярний. Натуральний тан...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні лондон топази купити в Україні, Київ. Характеристика Ціна вказана за 1шт. Код товару: Е15761 Розмір каменя: 2.0Х2.0mm. Огранка: кругла Колір: блакитний Чистота: VVS Обробк...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е21835 Розмір каменя: 1.47-1.56mm. Огранка: кругла Колір: Pecom Brown (colour change) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 1.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні різнокольорові Турмаліни 3.2мм Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товару: Е22151 Вага: ±0.14Ct Розмір: 3.2*1.5-1.6мм Огранка: кругла Колір: мультиколор Чистот...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика Ціна указана за 1шт. Код товару: Е15223 Розмір каміння: 3mm. Огранка: кабошон круг Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість: 6 ...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленbй |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный родолит гранат купить в Украине Код товара: Е14401 Размер камней: 2.2X2.2Х1.5mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость:...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 2мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товару: Е14899 Розмір каменів: 1.2mm. Огранювання: кругла Колір: червоний (лососевий) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий, червоний |
| Розмір каменя: | 1.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Желтый сапфир купить в Украине: цена, фото, каталог сапфиров Не знаете где купить редкий натуральный желтый Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить желтые сапфиры в Украине можно в интернет ...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 1.8мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14726 Розмір каміння: 2.5 MM Огранування: круг Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Росія Твердість: 6.0 .....
| Камінь: | хромдіопсид |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика Ціна указана за 1шт. Код товару: Е21046 Розмір каміння: 3mm. Огранка: квадрат (принцеса) Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Пакистан Твердість:...
| Камінь: | перидот, хризоліт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні різнокольорові Турмаліни 3.4мм Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товару: Е21600 Вага: ±0.18Ct Розмір: 3.35*1.6mm.-3.4*1.7мм Огранка: круглаа Колір: мультиколор ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Если Вы хотите купить натуральный Хризолит (перидот), не переживайте, цена на него в нашме магазине не будет высокой. Купить натуральный хризолит в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подбе...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 2.6мм |
| Форма огранювання: | круглая |








































